Uwaga! Fałszywa promocja W ostatnich dniach rozsyłane są wiadomości e-mail sugerujące, że RUCH wprowadził nową promocję kuponową na prenumeratę. Oświadczamy, że jest to oszustwo i próba wyłudzenia Państwa danych. RUCH nie prowadzi takiej promocji, zatem prosimy nie odpowiadać na te maile. Sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich organów ścigania.
X
Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies
X
Oimg?p=3037&t=8

Dziennik Gazeta Prawna

dzienniki tematyczne

Częstotliwość: ukazuje się 5 razy w tygodniu

Wybierz wydanie

Wybierz okres

432,00

400,00 zł netto

Ilość egzemplarzy określasz w koszyku.

W Dzienniku Gazecie Prawnej każdego dnia otrzymasz solidną porcję informacji przydatnych w prowadzeniu firmy, zarządzaniu jej finansami, personelem, pomagających w obsłudze prawnej przedsiębiorstwa, rozliczaniu podatków itp.

Będziesz wiedział wszystko o zachodzących zmianach w prawie i ich wpływie na gospodarkę. Dowiesz się, jak interpretować nowe przepisy i wykorzystywać pojawiające się możliwości.

Czytając Dziennik Gazetę Prawną w 2014 roku, na pewno będziesz na bieżąco ze wszystkim, co ważne dla Ciebie i Twojej firmy:

  • zmianami w VAT
  • zmianami w kodeksie pracy
  • zmianami w podatkach dochodowych
  • zmianami w emeryturach, w tym emeryturach pomostowych
  • deregulacją zawodów
  • zmianami w prawie budowlanym
  • zmianami w kodeksach karnym i postępowania karnego i wieloma innymi zagadnieniami

Co tydzień otrzymasz specjalistyczne dodatki dostępne wyłącznie w prenumeracie:

Podatki i Księgowość
Praktyczne porady i przykłady niezbędnym księgowym, doradcom podatkowym oraz specjalistom od rachunkowości. Ciekawe wywiady i komentarze ekspertów oparte na nowościach i kontrowersjach prawnych. Tygodnik uzupełniony o dodatek: Rachunkowość i Audyt.

Firma i Prawo
Informacje dla przedsiębiorców i osób zajmujących się obsługą prawną firm, aktualne zmiany w prawie i opinie ekspertów. Ponadto teksty poradnicze specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Samorząd i Administracja
Informacje przydatne w codziennej pracy urzędników. Porady, wywiady i komentarze przedstawicieli samorządu i administracji. Praktyczne rozwiązania problemów dotyczących m.in. wykorzystania funduszy unijnych, organizacji pracy urzędów itd.

Kadry i Płace
Praktyczne rozwiązania przydatne pracodawcom i osobom zajmującym się obsługą kadrowo-płacową w firmach. Użyteczne strony z zakresu czasu pracy z przykładowymi grafikami i ewidencjami. Najnowsze streszczenia wyroków w sprawach pracowniczych opracowane przez asystentów sędziów SN. Tygodnik uzupełniony o dodatek: Ubezpieczenia i Świadczenia.

Prawnik
Pierwszy magazyn środowiskowy dla osób zajmujących się zawodowo prawem. To forum sędziów, prokuratorów, adwokatów, radców prawnych, notariuszy, komorników, doradców podatkowych i aplikantów do wszystkich tych zawodów.

Zawsze co piątek:

magazynowe wydanie Dziennika Gazety Prawnej, Gazeta Prawna oraz dodatki: Kultura i Program TV, Prawo na co dzień.

348066
z dodatkami
348066
bez dodatków
348066
Pakiet 1 : Dziennik Gazeta Prawna z dodatkami, Newsweek Polska oraz 30% taniej eDGP (e-wydanie DGP i dostęp do archiwum)
P348066
Pakiet 3 : Dziennik Gazeta Prawna z dodatkami oraz 30% taniej eDGP (e-wydanie DGP i dostęp do archiwum)
P348066
Pakiet 2 : Dziennik Gazeta Prawna bez dodatków, Newsweek Polska oraz 30% taniej eDGP (e-wydanie DGP i dostęp do archiwum)
P348066
Pakiet 5 : Dziennik Gazeta Prawna z dodatkami oraz Newsweek Polska
P348066
Pakiet 6 : Dziennik Gazeta Prawna bez dodatków oraz Newsweek Polska
P348066
348066
Pakiet 4 : Dziennik Gazeta Prawna bez dodatków oraz 30% taniej eDGP (e-wydanie DGP i dostęp do archiwum)
P348066
eDGP : e-wydanie DGP i dostęp do archiwum
ELEKTRONICZNE
P348066
Pokrewne tytuły

Nie znalazłeś szukanego produktu?

Wypełnij formularz, odpiszemy w ciągu 24 godzin.
szukany tytuł
okres prenumeraty
rodzaj prenumeraty
papierowa
elektroniczna
ilość egzemplarzy
informacje dodatkowe