XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
1000 Panoramicznych

Prenumerata - 1000 Panoramicznych

Kategoria: rozrywka

Podkategoria: krzyżówki i łamigłówki

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

“1000 Panoramicznych” to wydawany co miesiąc magazyn, zawierający pokaźną ilość rozrywki dla ciała i umysłu - krzyżówek o bardzo zróżnicowanym poziomie zaawansowania, w którym każdy znajdzie łamigłówkę odpowiadającą jego poziomowi umiejętności i wiedzy.

 

Ta klasyczna już pozycja wydawnicza, oferowana przez “Technopol” to stały bywalec wielu polskich domów od wielu lat. Sprawdzona i popularna marka i jakość, którą otrzymujemy zakupując “1000 Panoramicznych” pozwala na wiele godzin ciekawej rozrywki. Tytułowa panoramiczność odnosi się zarówno do tematyki, którą poruszają poszczególne zagadki, jak i do poziomu trudności - tak, aby nikt nie poczuł się pominięty przez autorów miesięcznika - zarówno początkujący krzyżówkowicze, jak i profesjonalne, doświadczone osoby, które od wielu lat stosują tę formę rozrywki będą usatysfakcjonowani treściami zawartymi w krzyżówkach “1000 Panoramicznych”.

 

Złóż zamówienie na prenumeratę tego tytułu i bądź pewny comiesięcznej dostawy nowej porcji łamigłówek, rozwijających logiczne i aktywne myślenie oraz rozbudowujące zakres słownictwa. Subskrybując “1000 Panoramicznych” online w naszym serwisie otrzymasz promocyjną cenę! Sprawdź!

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!