XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
200 Szyfrokrzyżówek

Prenumerata - 200 Szyfrokrzyżówek

Kategoria: rozrywka

Podkategoria: krzyżówki i łamigłówki

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

 

Miesięcznik „200 Szyfrokrzyżówek” to jeden z sztandarowych tytułów czasopism szaradziarskich, którego łamigłówki od dawna stanowią źródło intelektualnej rozrywki. Szyfrokrzyżówki to nieco zmodyfikowana i bardziej wymagająca odmiana klasycznych krzyżówek, które przypadną do gustu bardziej wymagającym miłośnikom zagadek umysłowych. Dwieście profesjonalnych łamigłówek będzie źródłem relaksu i sposobem na poszerzenie swojego zasobu słownictwa i wiedzy. Pismo dla wszystkich erudytów, miłośników szarad i osób poszukujących zajmującej rozrywki w wolnym czasie. Doskonała propozycja na długą podróż lub wolny wieczór.

 

„200 Szyfrokrzyżówek” to comiesięczna dawka umysłowych wyzwań i pasjonujących zagadek, których rozwiązywanie pomaga owocnie oraz satysfakcjonująco spędzać czas. Prenumerata miesięcznika to okazja, by zawsze mieć pod ręką atrakcyjny zestaw krzyżówek o zróżnicowanym stopniu trudności. Doskonały sposób na poprawę koncentracji, poszerzenie zainteresowań oraz ogólnej wiedzy encyklopedycznej.

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!