XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
200 Wykreślanek Z Głową

Prenumerata - 200 Wykreślanek Z Głową

Kategoria: rozrywka

Podkategoria: krzyżówki i łamigłówki

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

Miesięcznik „200 wykreślanek z głową” to czasopismo przeznaczone dla miłośników intelektualnych rozrywek i rozwiązywania szarad. Na stronach miesięcznika znaleźć można aż dwieście unikalnych wykreślanek, które mogą być niezwykle pasjonującą alternatywą dla klasycznych krzyżówek czy sudoku. Czasopismo idealnie zaspokaja umysłowe potrzeby erudytów, fanów wszelkiego rodzaju łamigłówek i osób ceniących sobie kreatywną rozrywkę. Idealna pozycja na długie podróże, wolne chwile i spokojne wieczory w domowym zaciszu.

 

Prenumerata „200 wykreślanek z głową” pozwoli zawsze cieszyć się mnóstwem unikalnych szarad o różnym stopniu trudności – to także praktyczny sposób na poprawienie koncentracji, poszerzenia ogólnej wiedzy encyklopedycznej i pasjonujące hobby. Czasopismo oferuje ciekawy sposób spędzania wolnego czasu i pozwala na pełen relaks w ciszy i spokoju. „200 wykreślanek z głową” można mieć zawsze ze sobą i sięgać po atrakcyjne łamigłówki zawsze gdy kilka wolnych chwil pozwala na odrobinę rozrywki.

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!