XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Abc

Prenumerata - Abc

Kategoria: dzieci i młodzież

Podkategoria: dzieci

Częstotliwość: tygodnik

Opis tytułu

“ABC” to gazeta regionalna (zmiana częstotliwości wydania na tygodnik). Pismo wydawane jest od 1990 roku i poświęcone jest wydarzeniom z miasta Leszno oraz okolicznym powiatom: leszczyńskiemu, gostyńskiemu, kościańskiemu, rawickiemu, wschowskiemu, a także górowskiemu.

 

Redakcja z ogromną dokładnością śledzi i opisuje wszelkie sensacje oraz prezentuje informacje związane z lokalną polityką, szkolnictwem, gospodarką czy służbą zdrowia. Nie są pomijane opisy i zapowiedzi wydarzeń kulturalnych, obchody uroczystości lub świąt. Na łamach pisma mieszkańcy Leszna i okolic mogą umieszczać swoje życzenia dla bliskich, a także fotografie z rodzinnych uroczystości, którymi chcieliby się pochwalić miejscowej społeczności.

 

Prenumerata “ABC” to najwygodniejszy sposób dla każdej osoby z Leszna, Gostynia, Kościana, Rawicza, Góry, Wschowy i mniejszych miejscowości oraz okolicznych wsi, która chce na bieżąco otrzymywać świeże fakty oraz opisy problemów, które mają miejsce w najbliższym sąsiedztwie.

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Kumpel

średnia cena w kiosku: 11,90 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły

Może zainteresuje Cię również:

Kumpel

średnia cena w kiosku: 11,90 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły
Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!