XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Abc - tygodnik - prenumerata półroczna już od 3,80 zł

Prenumerata - Abc

Kategoria: prasa ogólnoinformacyjna

Podkategoria: prasa ogólnoinformacyjna regionalna

Częstotliwość: tygodnik

Opis tytułu

“ABC” to gazeta regionalna (zmiana częstotliwości wydania na tygodnik). Pismo wydawane jest od 1990 roku i poświęcone jest wydarzeniom z miasta Leszno oraz okolicznym powiatom: leszczyńskiemu, gostyńskiemu, kościańskiemu, rawickiemu, wschowskiemu, a także górowskiemu.

 

Redakcja z ogromną dokładnością śledzi i opisuje wszelkie sensacje oraz prezentuje informacje związane z lokalną polityką, szkolnictwem, gospodarką czy służbą zdrowia. Nie są pomijane opisy i zapowiedzi wydarzeń kulturalnych, obchody uroczystości lub świąt. Na łamach pisma mieszkańcy Leszna i okolic mogą umieszczać swoje życzenia dla bliskich, a także fotografie z rodzinnych uroczystości, którymi chcieliby się pochwalić miejscowej społeczności.

 

Prenumerata “ABC” to najwygodniejszy sposób dla każdej osoby z Leszna, Gostynia, Kościana, Rawicza, Góry, Wschowy i mniejszych miejscowości oraz okolicznych wsi, która chce na bieżąco otrzymywać świeże fakty oraz opisy problemów, które mają miejsce w najbliższym sąsiedztwie.

cena prenumeraty w wybranym okresie
49,41
39,00
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
49,41
47,06 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!