XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Architektura I Biznes

Prenumerata - Architektura I Biznes

Kategoria: prasa specjalistyczna

Podkategoria: architektura i budownictwo

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

Miesięcznik „Architektura i Biznes” wydawany jest nieprzerwanie od roku 1992. Czasopismo poświęcone jest wzornictwu przemysłowemu, architekturze i budownictwu. Na łamach miesięcznika znaleźć można specjalistyczne artykuły dotyczące krajowych jak i zagranicznych inwestycji i projektów – najciekawszy zbiór unikalnych propozycji i trendów w dziedzinie architektury.

 

Doskonała propozycja dla wszystkich osób związanych w jakikolwiek sposób z ta branżą. Elitarny format pisma docenią właściciele firm budowlanych, architekci i biur projektowe, inżynierowie budowlani, projektanci wnętrz, deweloperzy oraz wykładowcy i uczniowie wydziałów architektury. Każdy z nich może czerpać rzetelną wiedzę o budownictwie i wzornictwie – dzięki prenumeracie będzie to jednak znacznie tańsze i łatwiejsze. Prenumerata to okazja by każdy nowy numer miesięcznika „Architektura i Biznes” otrzymać z rąk listonosza lub odebrać w najbliższym kiosku – atrakcyjna cena, która nie zmieni się przez cały okres trwania abonamentu to kolejny powód by w pełni czerpać z dobrodziejstw tego rozwiązania.

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Architektura

średnia cena w kiosku: N/A
w prenumeracie od: 10,99 zł
?
prenumerata roczna
wersja elektroniczna
szczegóły

Może zainteresuje Cię również:

Architektura

średnia cena w kiosku: N/A
w prenumeracie od: 10,99 zł
?
prenumerata roczna
wersja elektroniczna
szczegóły
Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!