XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Artforum International

Prenumerata - Artforum International

Kategoria: prasa zagraniczna

Podkategoria: inne

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

Anglojęzyczny miesięcznik „Artforum International” to ekskluzywna pozycja poruszająca tematykę sztuki, kultury oraz edukacji. Wyjątkowy zbiór tekstów i fotografii wprowadzi czytelnika w wysmakowany świat sztuki światowej – dzięki zawartym tam informacjom, dostęp mamy do najnowszych wiadomości o wernisażach, wystawach, dziełach sztuki, artystach oraz wiele, wiele innych.

 

„Artforum International” to okazja by uczestniczyć w kulturalnym życiu całego świata w zaciszu swojego domu. W praktyce tematyka miesięcznika dotyczy absolutnie wszystkich przejawów sztuki – rzeźby, malarstwa, filmu, teatru, performance, itd. Idealna propozycja dla pasjonatów sztuki we wszystkich postaciach, wykładowców i studentów akademii sztuki, właścicieli galerii oraz nowoczesnych ludzi pragnących być na bieżąco z kulturalnymi wydarzeniami na całym świecie.

 

Aby w pełni korzystać z elitarnej formuły tej gazety, warto zadbać o stały dostęp do kolejnych wydań – prenumerata umożliwi to tanio, szybko i bardzo wygodnie.

Jeśli chcesz zamówić ten tytuł - skontaktuj się z nami!
Napisz: prenumerata@ruch.com.pl lub zadzwoń: 22 693 70 00 / 801 800 803

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!