XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Auto Świat Poradnik

Prenumerata - Auto Świat Poradnik

Kategoria: motoryzacja

Podkategoria: samochody

Częstotliwość: miesięcznik

Opis wydania

Filtr DPF jak nowy, czyli jak działa pralka do filtrów cząstek stałych; autem na ferie, czyli dobrze się przygotuj; wada fabryczna, a Audi nie pomaga; 10 najlepszych diesli po 2010 roku; prosta blacha, mniej szpachli; narzędzia wielofunkcyjne (wycinarki-szlifierki); gdzie umyć auto zimą; łańcuchy: jak wybrać, jak używać; światła lepsze, bo akcesoryjne; zapalona kontrolka „check engine”: nie zapłać za naprawę dwa razy.

Opis tytułu

Auto Świat Poradnik to nowoczesny miesięcznik o charakterze poradniczym. Na stronach miesięcznika czytelnicy znajdą najbardziej przydatne informacje dotyczące eksploatacji samochodu, obniżenia kosztów użytkowania auta, techniki i działania podzespołów, a także praw i zasad, które znać powinien każdy kierowca. W każdym numerze redakcja rozwija jeden wiodący temat, który jest aktualny w danym sezonie i odpowiada oczekiwaniom czytelników.
cena prenumeraty z dostawą
7,80
6,34 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!