XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Auto Świat Poradnik - miesięcznik - prenumerata kwartalna już od 4,99 zł

Auto Świat Poradnik

Kategoria: motoryzacja

Podkategoria: samochody

Częstotliwość: miesięcznik

Opis wydania

Czy już czas, żeby pozbyć się diesla; wypadek: jak się dowiedzieć, gdzie jesteśmy, żeby wezwać pomoc; głębokie rozładowanie akumulatora; dodatki do paliw: warto je stosować; szukamy bezpiecznego fotelika; ile jest wart stary EcoBoost; wybieramy najlepsze opony wielosezonowe w rozmiarze 195/65 R 15; megatest 15 alkomatów osobistych; kufer na dach czy na hak; jak szybko można jechać.

Opis tytułu

Auto Świat Poradnik to nowoczesny miesięcznik o charakterze poradniczym. Na stronach miesięcznika czytelnicy znajdą najbardziej przydatne informacje dotyczące eksploatacji samochodu, obniżenia kosztów użytkowania auta, techniki i działania podzespołów, a także praw i zasad, które znać powinien każdy kierowca. W każdym numerze redakcja rozwija jeden wiodący temat, który jest aktualny w danym sezonie i odpowiada oczekiwaniom czytelników.
cena prenumeraty w wybranym okresie
14,97
14,97
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
14,97
13,86 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!