XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Beauty Forum Polska - inne - prenumerata roczna już od 10,00 zł

Prenumerata - Beauty Forum Polska

Kategoria: prasa specjalistyczna

Podkategoria: medycyna

Częstotliwość: 10 razy w roku

Opis wydania

Dossier: ślubne ABC (m.in. harmonogram kosmetologiczny, zabiegi na ciało dla niej i dla niego, makijaż panny młodej); dysfunkcje tarczycy a zabiegi estetyczne (cz. 1); brwi idealne – tajniki stylizacji; moc colostrum: młodziwo o kosmetologii; sterylizacja i dezynfekcja w gabinecie; 9. TARGI BEAUTY FORUM & SPA; 5. TARGI Hair Forum; makijaż wizytowy; salon miesiąca: Medico Clinic ESTETICA w Zambrowie; pokochać eye-liner: pigmentacja powiek (cz. 1).

Opis tytułu

BEAUTY FORUM – edycja polska jest czasopismem międzynarodowym, poświęconym kosmetyce profesjonalnej. Na łamach magazynu prezentujemy najnowsze osiągnięcia w branży i tendencje w światowej kosmetyce oraz aktualne informacje o markach i produktach. Szczegółowo opisujemy najnowsze technologie, aparaturę i zabiegi. BEAUTY FORUM to także platforma wymiany poglądów i opinii uznanych specjalistów i autorytetów.
Działy tematyczne: KOSMETYKA: pielęgnacja, dermatologia; SPA CONCEPT: wellness i spa; KOLOR I STYL: makijaż, wizaż, stylizacja, makijaż permanentny; DŁONIE I PAZNOKCIE: pielęgnacja dłoni, techniki i trendy w dziedzinie manikiuru, przedłużania i zdobienia paznokci; PIELĘGNACJA STÓP: nowości i informacje z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp, najnowsze techniki pedikiuru; BIZNES: aktualności i analiza rynku kosmetycznego, wskazówki dotyczące zarządzania firmą; TARGI: relacje z krajowych i międzynarodowych targów BEAUTY FORUM, cykl artykułów przygotowujących do udziału w mistrzostwach, a także warunki i regulaminy uczestnictwa.
cena prenumeraty z dostawą
99,99
81,29 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!