XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Cała Ty Wydanie Specjalne

Prenumerata - Cała Ty Wydanie Specjalne

Kategoria: rozrywka

Podkategoria: krzyżówki i łamigłówki

Częstotliwość: nieokreślona

Opis tytułu

 

Magazyn "Cała Ty"! został adresowany do kobiet, które lubią poruszające historie, praktyczne, życiowe porady, smakowite przepisy kulinarne, wspomnienia z czasów PRL-u, modne stylizacje, testy kosmetyków, relacje z podróży po Polsce i dużo, dużo więcej.

 

Miesięcznik to kompleksowa propozycja obejmująca wszystko, co dotyczy życia współczesnej dojrzałej, ale wciąż aktywnej kobiety. Specjalna uwaga poświęcona potrzebom grupy docelowej przejawia się zarówno w części graficznej przez określony dobór zdjęć, zastosowanie wygodnej wielkości czcionek, jak i contentowej przez wykorzystanie unikalnych wśród prasy kobiecej tematów publikowanych regularnie w każdym numerze. Należą do nich m.in. cykl „Ta nasza młodość” dot. sentymentalnych wspomnień z PRL-u, wyjątkowy przewodnik podróżniczy po ciekawych, ale mało znanych miejscach w Polsce, moda dla kobiet dojrzałych prezentowana przez modelki w wieku 40+, czy testy kosmetyków ocenianych przez czytelniczki.

 

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!