XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Co Słychać W Mińsku I Na Mazowszu Wschodnim - tygodnik - prenumerata półroczna już od 2,52 zł

Prenumerata - Co Słychać W Mińsku I Na Mazowszu Wschodnim

Kategoria: prasa ogólnoinformacyjna

Podkategoria: prasa ogólnoinformacyjna regionalna

Częstotliwość: tygodnik

Opis tytułu

Tygodnik „Co Słychać W Mińsku I Na Mazowszu Wschodnim” to gazeta ogólnoinformacyjna poruszająca ważne problemy i aktualne sprawy z terenu Wschodniego Mazowsza. Liczne artykuły koncentrują się głównie na tematyce społecznej, kulturalnej i polityce. To okazja do tego by uczestniczyć bezpośrednio w życiu oraz rozwoju tego pięknego i malowniczego regionu Polski. Bardzo profesjonalna formuła przygotowywana przez obeznanych w temacie redaktorów bardzo obiektywnie i konkretnie przybliżają specyfikę Wschodniego Mazowsza.

 

Regionalny charakter pisma „Co Słychać W Mińsku I Na Mazowszu Wschodnim” dedykowany jest przede wszystkim mieszkańcom Wschodniego Mazowsza oraz osobom, które opuściły już te tereny, ale wciąż żywo zainteresowane są tym dzieje się w rodzinnych stronach.

 

Tygodnik można otrzymać na terenie całej Polski dzięki prenumeracie – niezależnie od miejsca zamieszkania każde najnowsze wydanie może trafić do skrzynki pocztowej lub wybranego kiosku. Atrakcyjna cena to dodatkowa zaleta wyboru tej opcji.

cena prenumeraty w wybranym okresie
20,16
24,00
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
20,16
19,20 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!