XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Crafter

Prenumerata - Crafter

Kategoria: komputer, technologia, it

Podkategoria: komputer, technologia, it

Częstotliwość: dwumiesięcznik

Opis tytułu

Gra „Minecraft” podbiła serca miłośników komputerowej rozrywki na całym świecie. Popularność gry jest tak ogromna, że doczekała się również poradników w formie profesjonalnego kwartalnika w języku polskim.

 

„Crafter” przeznaczony jest dla wszystkich osób, które w Minecrafta grają i zdążyły go pokochać, jak i tych graczy komputerowych, którzy spotkali się z tą nazwą, ale dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę z budowaniem wirtualnych światów. Na ponad osiemdziesięciu stronach czytelnicy znajdą opisy, porady oraz ciekawostki związane bezpośrednio z rozwojem gry, rozgrywką oraz sposobami na to by osiągać jeszcze lepsze efekty i większą ilość frajdy ze swej ulubionej gry. Przystępny język sprawia, że z lektury kwartalnika cieszyć mogą się także młodsi czytelnicy.

 

Kwartalnik dostępny jest teraz także w formie bardzo wygodnej prenumeraty, która pozwala na zdobycie każdego najnowszego wydania pisma „Crafter” bez konieczności poszukiwania go w salonach prasowych. Abonament to także niższa, promocyjna cena oraz możliwość doręczenia Pocztą Polską lub odbioru magazynu w wybranym przez siebie kiosku.

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!