XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Czołg T-34 - tygodnik - prenumerata kwartalna już od 29,99 zł

Prenumerata - Czołg T-34

Kategoria: hobby

Podkategoria: pozostałe hobby

Częstotliwość: tygodnik

Opis tytułu

W cotygodniowym wydaniu magazynu Czołg T-34 znajdziesz wszystkie elementy i wskazówki niezbędne do zbudowania modelu. Na 16 bogato ilustrowanych stronach czekają Cię interesująco i szczegółowo przedstawione wiadomości na temat rozwoju czołgów i historii powstania T-34-85. Legendarny czołg DRUGIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ. Łączył wysoką prędkość, mobilność oraz dużą siłę ognia i był najczęściej produkowanym czołgiem swoich czasów. T-34 ścierał się z niemieckimi czołgami średnimi i odegrał ważną rolę w odepchnięciu wojsk Wehrmachtu w stronę Niemiec.

  • Model w dużej skali (1 : 16) z imponującą precyzją odwzorowuje T-34-85 z 1945 r. z armatą ZiS kalibru 85 mm i amunicją.

  • Wielkość wszystkich elementów odpowiada w proporcji rzeczywistym rozmiarom T-34-85, a do wykonania części użyto materiałów wysokiej jakości: metalu i tworzywa na bazie akrylonitrylu.

  • Model można z łatwością zmontować za pomocą kilku narzędzi, głównie śrubokrętów. Składa się on z wielu ruchomych elementów (m.in. otwieranych włazów), odpowiadających konstrukcji wozu bojowego w rzeczywistości.

cena prenumeraty w wybranym okresie
389,84
389,87
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
389,84
371,28 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!