XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Digital Camera Edycja Polska - miesięcznik - prenumerata roczna już od 17,40 zł

Prenumerata - Digital Camera Edycja Polska

Kategoria: prasa specjalistyczna

Podkategoria: fotografia i technika wizualna

Częstotliwość: miesięcznik

Opis wydania

Grand Press Photo – najlepsze zdjęcia prasowe minionego roku; Joel Meyerowitz – wywiad z nestorem „streeta”, którego wielka retrospektywa zawisła właśnie w warszawskiej Leica Gallery; Ashok Sinha – sentymentalna podróż po kultowych, przydrożnych barach Los Angeles; Irmina Walczak – matka, nomadka, fotografka i edukatorka – rozmawiamy o rodzinnym dokumencie i granicach intymności w fotografii; jak robić świetne zdjęcia o każdej porze dnia; świetne zdjecia bez edycji – jak ustawić swój aparat, by zdjęcia wyglądały dobrze prosto z aparatu; jak tworzyć spektakularne ujęcia nadmorskiego krajobrazu; fotoprojekty: 5 pomysłów na wakacyjne sesje + garść porad od wykładowców AF; jeden na jeden: pojedynek na zdjęcia w stylu lat 20., z ciągłym światłem LED; wakacyjny niezbędnik: zobacz, co warto wrzucić do wakacyjnej walizki; Canon EOS R7/R10 – pierwsze korpusy APS-C w systemie EOS R; testujemy 5 nośników w nowym standardzie CFexpress typu B; test grupowy 8 wakacyjnych zoomów o dużym zasięgu; podmień niebo – prosty sposób na łączenie zdjęć; filmowy look – edytuj kolory za pomocą narzędzia Color Grading w Adobe Lightroom; perfekcyjne klonowanie – usuń zbędne elementy używając inteligentnego stempla; użyj filtrów i mieszaj – skieruj uwagę używając technik rozmycia w programie Photoshop.

Opis tytułu

Digital Camera jest miesięcznikiem brytyjskim o zasięgu globalnym, którego wersje licencyjne wydawane są w dwudziestu krajach i na wszystkich lokalnych rynkach jest uznanym liderem w segmencie pism fotograficznych.
Digital Camera to poradnik dla pasjonatów cyfrowego fotografowania, zwłaszcza tych zainteresowanych lustrzankami cyfrowymi. Magazyn skierowany jest do osób doskonalących swój warsztat fotograficzny, głównie zaawansowanych amatorów i półprofesjonalistów.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

cena prenumeraty z dostawą
69,60
64,44 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Audio Video

średnia cena w kiosku: 17,50 zł
w prenumeracie od: 5,83 zł
?
prenumerata roczna
wersja elektroniczna
szczegóły

Może zainteresuje Cię również:

Audio Video

średnia cena w kiosku: 17,50 zł
w prenumeracie od: 5,83 zł
?
prenumerata roczna
wersja elektroniczna
szczegóły
Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!