XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Dobre Wnętrze - miesięcznik - prenumerata roczna już od 12,99 zł

Prenumerata - Dobre Wnętrze

Kategoria: dom

Podkategoria: wnętrza

Częstotliwość: miesięcznik

Opis wydania

Anna Wojczyńska tworzy nowy język; czym by tu się rozgrzać; sęki i słoje w norweskiej chacie; osobliwości w barcelońskiej kamienicy z 1881 r.; czule przy wydmach w Ustce; przemysłowy unikat; ukryć to, co niezbędne; uwzględnić wypustki; Tom Dixon opowiada nam o brytyjskim pierwiastku we wzornictwie oraz o projekcie, który podbije świat; Paula Rudolpha eksperymenty przestrzenne przy 58. ulicy; czysty dokument to za mało, mówi Kacper Kowalski, fotograf i pilot.

Opis tytułu

Czy wiesz, co zyskujesz w prenumeracie “Dobre Wnętrze”? Zamawiając prenumeratę „Dobre Wnętrze” nie tylko zapewniasz sobie regularną dostawę pisma pod dogodny adres, ale także niższą cenę w porównaniu do sprzedaży egzemplarzowej. Masz również gwarancję stałej ceny niezależnie od ewentualnych podwyżek w kiosku. "Dobre Wnętrze" to ekskluzywny magazyn poświęcony aranżacji wnętrz i sztuce użytkowej. Pismo zawiera prezentacje i opisy efektownych, ciekawych, oryginalnych wnętrz domów, mieszkań, apartamentów i rezydencji z całego świata. Ponadto czytelnik znajdzie w nim aktualne informacje o wydarzeniach z dziedziny wzornictwa, architektury i sztuki użytkowej, relacje z branżowych imprez w kraju i za granicą oraz najświeższe doniesienia z targów, wystaw i pokazów w Mediolanie, Frankfurcie, Londynie i Paryżu.

cena prenumeraty w wybranym okresie
38,98
38,97
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
38,98
36,09 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!