XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Dobry Dom Wnętrze I Ogród - dwumiesięcznik - prenumerata półroczna już od 8,60 zł

Prenumerata - Dobry Dom Wnętrze I Ogród

Kategoria: dom

Podkategoria: wnętrza

Częstotliwość: dwumiesięcznik

Opis tytułu

“Dobry Dom Wnętrze i Ogród” to pismo tematyczne, ukazujące się z częstotliwością dwumiesięczną, poświęcone w pełni takim zagadnieniom jak dekorowanie i urządzanie wnętrz i ogrodów, a także design i architektura. Magazyn prezentuje swoim czytelnikom gamę pomysłów i inspiracji, z pomocą których można urządzić swoje pokoje i przydomowy ogród na najwyższym poziomie i zgodnie z najnowszymi trendami dekorowania. Pismo obfituje w kolorowe zdjęcia wysokiej jakości, prezentujące gotowe aranżacje, przykładowe elementy dekoracyjne oraz meble. Znajdziemy tu przegląd przydatnych gadżetów, takich jak akcesoria ogrodowe.

 

“Dobry Dom Wnętrze i Ogród” to także artykuły na temat wybrania odpowiedniego stylu czy doboru kolorów tak, aby wykończone pomieszczenia współgrały z gustem mieszkańców i były jednocześnie praktyczne i wygodne w codziennym życiu.

 

Prenumerata pisma “Dobry Dom Wnętrze i Ogród” to doskonałe rozwiązanie dla każdego kto urządza swój dom lub ogród i poszukuje ciekawych pomysłów prosto od kreatywnych projektantów, a także dla osób pracujących w branży architektonicznej i pokrewnych, które chcą na bieżąco śledzić aktualne mody i tendencje wnętrzarsko-ogrodnicze.

cena prenumeraty w wybranym okresie
17,19
17,20
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
17,19
15,92 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!