XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Elektronika Dla Wszystkich - miesięcznik - prenumerata roczna już od 11,25 zł

Prenumerata - Elektronika Dla Wszystkich

Kategoria: prasa specjalistyczna

Podkategoria: elektronika i elektrotechnika

Częstotliwość: miesięcznik

Opis wydania

Lampowy moduł przesterowania i zniekształceń do gitary; Szkoła Konstruktorów; Sterowanie natężenia światła diod LED przy pomocy techniki PWM; Wysokiej klasy przedwzmacniacz mikrofonowy ze zmienną kompresją, regulowanym wzmocnieniem oraz funkcją redukcji szumów.

Opis tytułu

Z prenumeratą “Elektroniki dla Wszystkich” dostajesz więcej korzyści! Prenumerata “Elektroniki dla Wszystkich” to nie tylko gwarancja, że zawsze jesteś na bieżąco, ale również dodatkowe korzyści: stała cena w trakcie trwania prenumeraty, specjalne promocje kierowane wyłącznie do prenumeratorów oraz możliwość odbioru zamówionego czasopisma w dogodnym terminie oraz miejscu. "Elektronika dla Wszystkich" jest pismem adresowanym do osób fascynujących się praktycznym konstruowaniem układów. Silną stroną pisma jest współtworzenie jego treści z czytelnikami. Czerpiąc wiedzę na temat nowoczesnych podzespołów i rozwiązań układowych, uczestniczą oni również aktywnie w rozwiązywaniu zadań z zakresu konstrukcji układów elektronicznych.

cena prenumeraty z dostawą
135,00
125,00 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!