XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Eroticon Dvd - dwumiesięcznik - prenumerata półroczna już od 29,99 zł

Prenumerata - Eroticon Dvd

Kategoria: prasa

Podkategoria: erotyka

Częstotliwość: dwumiesięcznik

Opis tytułu

„Eroticon” – dwumiesięcznik tylko dla dorosłych. Każde wydanie tego magazynu to kolejna dawka erotycznego napięcia i podniecenia związanego z oglądaniem pięknych ciał gwiazd przemysłu erotycznego. Wraz z każdym numerem do rąk czytelnika oddawana jest płyta DVD z gorącymi filmami, które pozwolą odkryć najbardziej namiętne sekrety kobiecych wdzięków. „Eroticon” z racji swojej tematyki kierowany jest głównie do dorosłych mężczyzn, którzy pragną czerpać rozrywkę z bardziej pikantnej literatury. Wyjątkowa okazja na rozrywkę w samotne wieczory lub sposób na urozmaicenie swojego życia seksualnego. Piękne kobiety odkryją swoje wdzięki dla każdego kto zdecyduje zajrzeć się do wnętrza tego gorącego dwumiesięcznika.

 

Egzemplarz dwumiesięcznika można zamówić w formie bardzo wygodnej prenumeraty. Pozwala ona skorzystać z bardzo przystępnej ceny dostępnej jedynie dla abonentów. Dodatkowo istnieje możliwość odebrania pisma w wybranym przez siebie kiosku lub – bardziej dyskretnie – drogą pocztową.

cena prenumeraty w wybranym okresie
29,99
29,99
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
29,99
27,77 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!