XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Esquire Polska - dwumiesięcznik - prenumerata półroczna już od 13,99 zł

Prenumerata - Esquire Polska

Kategoria: mężczyzna

Podkategoria: magazyn dla mężczyzn

Częstotliwość: dwumiesięcznik

Opis tytułu

Czy wiesz, że prenumerata "Esquire Polska" to najkorzystniejszy sposób otrzymywania swojego ulubionego czasopisma? W prenumeracie "Esquire Polska" dostajesz cenę niższą niż w kiosku i gwarancję jej niezmienności w okresie prenumeraty, pewność otrzymania wszystkich wydań pisma oraz konkursy i promocje specjalnie dla prenumeratorów.

 

"Esquire Polska" to ekskluzywny przewodnik po męskim świecie. Adresowany jest do inteligentnego czytelnika, który ceni elegancjęi styl. Podobnie jak amerykański pierwowzór, dla którego pisali giganci światowej literatury, m.in. Ernest Hemingway, F. Scott Fitzgerald, Truman Capote i Norman Mailer, "Esquire Polska" prezentuje dziennikarstwo na najwyższym poziomie. Oprócz wywiadów z inspirującymi ludźmi sukcesu, redakcja przygotowuje pogłębione teksty o sztuce, kulturze, technologii, ekonomii i sporcie. Od 1933 roku, gdy w Stanach Zjednoczonych ukazał się pierwszy numer magazynu, Esquire to synonim najbardziej ambitnego i stylowego męskiego pisma, w którym jest miejsce na niekonwencjonalność i specyficzne poczucie humoru. Czytelnik "Esquire Polska" odważny, pewny siebie, ciekawy świata. Czuje się spełniony życiowo, ale wciąż ma się ochotę rozwijać. Lubi być na bieżąco, chce poznawać najnowsze trendy w modzie, kulturze i sztuce.

cena prenumeraty w wybranym okresie
27,97
27,98
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
27,97
25,90 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!