XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Florysta - kwartalnik - prenumerata półroczna już od 16,00 zł

Prenumerata - Florysta

Kategoria: hobby

Podkategoria: pozostałe hobby

Częstotliwość: kwartalnik

Opis tytułu

Specjalistyczny kwartalnik „Florsyta” to wyjątkowa gratka dla miłośników pięknych kompozycji kwiatowych, właścicieli kwiaciarni i zawodowych bukieciarzy. Na łamach wydawanego co trzy miesiące magazynu znaleźć można liczne fotografie przedstawiające najpiękniejsze kompozycje kwiatowe, wiele inspiracji oraz pomysłów na tworzenie własnych bukietów oraz porady dotyczące branży. W magazynie zamieszczane są także najnowsze informacje dotyczące wydarzeń i giełd kwiatowych oraz rozmowy z uznanymi florystami z całego kraju. To wyjątkowa okazja by zagłębić się w tajniki tej wyjątkowej sztuki i biznesu. Każde wydanie odnosi się do konkretnej pory roku i prezentuje kompozycje dopasowane do konkretnych świąt i okazji jakie towarzyszą zmianie pór roku.

 

Prenumerata pisma sprawi, że każdy z numerów kwartalnika „Florysta” trafi do skrzynki pocztowej lub oczekiwać będzie w wybranym przez prenumeratora kiosku ruchu. To także okazja do skorzystanie z lepszej, niższej ceny gazety z gwarancją niezmienności przez cały okres trwania prenumeraty.

cena prenumeraty w wybranym okresie
16,00
16,00
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
16,00
15,24 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!