XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Gardeners' World Edycja Polska - dwumiesięcznik - prenumerata roczna już od 11,44 zł

Prenumerata - Gardeners' World Edycja Polska

Kategoria: dom i ogród

Podkategoria: ogród

Częstotliwość: dwumiesięcznik

Opis wydania

Kompozycje o wyrazistych kolorach; sposób na chwasty; kwitnące rośliny domowe; ogrody roku 2023; angielskie otwarte ogrody; zestawienia do donic i na rabaty; aranżacja ogrodu za grosze; dwa przepisy na dania z kwiatów; kosiarki na każdą kieszeń; miejsce dla dzikiej przyrody.

Opis tytułu

 

Polska edycja cenionego czasopisma o ogrodnictwie.Zawiera między innymi artykuły dotyczące listy prac do wykonania w danym miesiącu, porady pielęgnacyjne, fotoreportaże i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Pozycja przydatna zarówno dla doświadczonych ogrodników jak i początkujących hobbystów.

 

Dzięki Prenumeracie będziesz mieć możliwość uzyskać dostęp do tego miesięcznika po promocyjnej cenie, która będzie stała przez cały okres trwania abonamentu. Prenumerata to również bardzo wygodne rozwiązanie, które znosi konieczność ciągłego zakupu ulubionego tytułu

cena prenumeraty z dostawą
114,40
105,93 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Działkowiec

średnia cena w kiosku: 7,45 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły

Może zainteresuje Cię również:

Działkowiec

średnia cena w kiosku: 7,45 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły
Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!