XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Gazeta Myszkowska - tygodnik - prenumerata półroczna już od 3,10 zł

Prenumerata - Gazeta Myszkowska

Kategoria: prasa ogólnoinformacyjna

Podkategoria: prasa ogólnoinformacyjna regionalna

Częstotliwość: tygodnik

Opis tytułu

“Gazeta Myszkowska” to tygodnik powiatowy, ukazujący się od 1993 roku na terenie takich gmin, jak Myszków, Żarki, Poraj, Koziegłowy, Kroczyce, Niegowa, Lelów, Włodowice oraz Janów. Każde wydanie “Gazety Myszkowskiej” traktuje o najistotniejszych zdarzeniach oraz informacjach z okolicy. Czytelnicy odnajdą tu opisy uroczystości, decyzji lokalnych władz, reform i remontów miasta oraz dramatów rozgrywających się na ulicach. Główne działy, w jakich publikowane są artykuły gazety, to Wydarzenia, Polityka, Oświata, Kultura, Sport, Gospodarka oraz Co? Gdzie? Kiedy?. Regularna lektura “Gazety Myszkowskiej” to gwarancja pełnego poinformowania o tym, co w Myszkowie i okolicach piszczy. Na stronach magazynu odnajdziemy ponadto ogłoszenia lokalne i drobne oraz reklamy miejscowych firm. Do numerów dołączany jest także dodatek telewizyjny z rzetelnym, aktualnym programem najpopularniejszych stacji TV.

 

Prenumerata “Gazety Myszkowskiej” powinna być obowiązkową decyzją dla każdego mieszkańca gminy myszków oraz gmin jej sąsiadujących. Dzięki prenumeracie każdy numer gazety będzie co tydzień trafiał wprost do rąk własnych lub czekał w najbliższym kiosku Ruchu.

cena prenumeraty w wybranym okresie
40,29
40,30
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
40,29
37,31 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!