XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Gazeta Ostrowska - tygodnik - prenumerata kwartalna już od 2,50 zł

Prenumerata - Gazeta Ostrowska

Kategoria: prasa ogólnoinformacyjna

Podkategoria: prasa ogólnoinformacyjna regionalna

Częstotliwość: tygodnik

Opis tytułu

“Gazeta Ostrowska” to regionalny tygodnik ukazujący się w każdą środę i poniedziałek. Gazeta koncentruje się na informacjach płynących z powiatu ostrowskiego oraz jego okolic. Każde wydanie obfituje w teksty z takich dziedzin, jak społeczeństwo, gospodarka, polityka czy edukacja, a także sięga po te codzienne oraz te niezwykłe historie mieszkańców. Czytelnicy odnajdą tu ponadto porady dotyczące zdrowia, zapowiedzi i relacje z wydarzeń kulturalnych oraz wciągające felietony, w których autorzy rzetelnie rozpatrują ważny dla powiatu problem. “Gazeta Ostrowska” jest także patronem niecodziennej nagrody “ostrowianin roku”, która przyznawana jest osobom mającym pozytywny wpływ na życie miasta i jego mieszkańców. “Gazeta Ostrowska” to także artykuły na tematy historyczne i religijne, które uczą i poszerzają światopogląd czytelników.

 

Prenumerata “Gazety Ostrowskiej” to obowiązkowa decyzja dla każdego ostrowianina, który pragnie wiedzieć, co dzieje się w jego najbliższym sąsiedztwie i lubi śledzić losy oraz rozwój swojego miasta i okolic. Na łamach pisma nie zabrakło także ogłoszeń i reklam lokalnych firm.

cena prenumeraty w wybranym okresie
32,49
32,50
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
32,49
30,94 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!