XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Gazeta Radomszczańska - tygodnik - prenumerata półroczna już od 2,00 zł

Prenumerata - Gazeta Radomszczańska

Kategoria: prasa ogólnoinformacyjna

Podkategoria: prasa ogólnoinformacyjna regionalna

Częstotliwość: tygodnik

Opis tytułu

Zobacz, jakie korzyści zyskujesz w prenumeracie "Gazeta Radomszczańska"! Prenumerata "Gazeta Radomszczańska" nie tylko gwarantuje, że dostajesz zawsze bieżące informacje, ale zapewnia Ci także dodatkowe korzyści: niezmienność ceny w trakcie trwania prenumeraty, cenę niższą niż w sprzedaży egzemplarzowej, specjalne promocje kierowane wyłącznie do prenumeratorów oraz możliwość odbioru zamówionych tytułów w dogodnym terminie i miejscu.

 

"Gazeta Radomszczańska" skończyła 20 lat. Pierwszy numer ukazał się 30 czerwca 1992 roku, 1000 - 12 lipca 2012 roku. Od 20 lat co tydzień są prezentowane informacje z Radomska i powiatu, różne opinie i poglądy, podejmujemy interwencje. "Gazeta Radomszczańska" według różnych badań jest najpoczytniejszym tygodnikiem w Radomsku i powiecie radomszczańskim. Zasięgiem obejmuje powiat radomszczański (miasta: Radomsko, Przedbórz, Kamieńsk; gminy: Dobryszyce, Gidle, Gomunice, Kobiele Wielkie, Kodrąb, Lgota Wielka, Ładzice, Masłowice, Wielgomłyny, Żytno). Jest tygodnikiem informacyjno-publicystycznym nakierowanym na tworzenie społeczeństwa obywatelskiego. Wiele miejsca poświęca również kulturze i historii swych okolic. Obecnie "Gazeta Radomszczańska" ma objętość od 16 do 24 stron formatu A-3. Okładka, strona ostatnia i co najmniej 6 stron stron wewnętrznych drukowane są w pełnym kolorze na papierze gazetowym.

cena prenumeraty w wybranym okresie
25,97
26,00
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
25,97
24,05 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!