XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Gazeta Żywiecka - miesięcznik - prenumerata kwartalna już od 2,00 zł

Prenumerata - Gazeta Żywiecka

Kategoria: prasa ogólnoinformacyjna

Podkategoria: prasa ogólnoinformacyjna regionalna

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

“Gazeta Żywiecka” to miesięcznik o charakterze regionalnym, skupiający się całkowicie na mieście Żywiec, ale także na takich miejscowościach, jak Bielsko Biała, Czernichów, Gilowice, Jeleśnia, Koszarawa, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Milówka, Radziechowy-Wieprz, Ślemień, Rajcza, Ujsoły, Świnna oraz Węgierska Górka. Magazyn ten został odznaczony honorowym medalem za zasługi dla miasta Żywiec oraz odznaką za działanie na rzecz całego województwa śląskiego. Każde wydanie “Gazety Żywieckiej” to zbiór najważniejszych wydarzeń oraz artykułów na takie tematy, jak społeczeństwo, przedsiębiorczość, kultura, zdrowie i uroda, turystyka, historia, motoryzacja czy ekologia. Redakcja czasopisma z uwagą śledzi wszelkie poczynania lokalnych władz, losy miejscowych instytucji i przebieg najciekawszych wydarzeń kulturalnych.

 

Prenumerata “Gazety Żywieckiej” to najlepsza decyzja, jaką może podjąć każdy z mieszkańców wcześniej wymienionych miejscowości, któremu zależy na regularne otrzymywanie bieżących wiadomości ze swojego sąsiedztwa i regionu.

cena prenumeraty w wybranym okresie
5,98
6,00
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
5,98
5,70 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!