XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Głos Głogowa - Tygodnik - tygodnik - prenumerata kwartalna już od 2,90 zł

Prenumerata - Głos Głogowa - Tygodnik

Kategoria: prasa ogólnoinformacyjna

Podkategoria: prasa ogólnoinformacyjna regionalna

Częstotliwość: tygodnik

Opis tytułu

“Głos Głogowa” to tygodnik wydawany na terenie powiatu głogowskiego, ale publikowany również w powiecie polkowickim i w gminie Sława. Wiadomości zawarte w tym piśmie dotyczą takich miejscowości jak: Głogów, Jerzmanowa, Żukowice, Kotla, Pęcław, Grębocice, Radwanice, Gaworzyce, Przemków oraz Sława. W “Głosie Głogowa” odnajdziemy informacje na temat lokalnej gospodarki, kultury, edukacji oraz sportu. Tygodnik sprawdza poczynania miejscowych władz i urzędników i obserwuje skutki wprowadzonych zmian. Na łamach publikowane są również bieżące sensacje, rodzinne tragedie, plotki i przypadki łamania prawa.

 

Czytelnicy “Głosu Głogowa” otrzymują w nim porcje aktualnych ogłoszeń i zapowiedzi nadchodzących wydarzeń. Znajdziemy tu także relacje z wydarzeń na terenie szkół, szpitali i innych instytucji publicznych. Tygodnik przestrzega swoich czytelników przed grożącym im niebezpieczeństwem, ale i dzieli się pozytywnymi i krzepiącymi informacjami.

 

Prenumerata “Głosu Głogowa” to rewelacyjny sposób dla każdego mieszkańca Głogowa i okolic, który chce na bieżąco być poinformowanym o kondycji swojego regionu i poznać wszelkie fakty i zdarzenia ze swojego sąsiedztwa.

cena prenumeraty w wybranym okresie
37,77
41,60
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
37,77
34,97 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!