XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Głos Wągrowiecki - tygodnik - prenumerata półroczna już od 3,50 zł

Prenumerata - Głos Wągrowiecki

Kategoria: prasa ogólnoinformacyjna

Podkategoria: prasa ogólnoinformacyjna regionalna

Częstotliwość: tygodnik

Opis tytułu

Zobacz, jakie korzyści zyskujesz w prenumeracie "Głos Wągrowiecki"! Prenumerata "Głos Wągrowiecki" nie tylko gwarantuje, że dostajesz zawsze bieżące informacje, ale zapewnia Ci także dodatkowe korzyści: niezmienność ceny w trakcie trwania prenumeraty, cenę niższą niż w sprzedaży egzemplarzowej, specjalne promocje kierowane wyłącznie do prenumeratorów oraz możliwość odbioru zamówionych tytułów w dogodnym terminie i miejscu.

 

"Głos Wągrowiecki" jest niezależnym informacyjno - publicystycznym tygodnikiem ziemi wągrowieckiej, ukazującym się od 20 października 1990 roku. Tygodnik jest niezależny od samorzadu powiatowego, samorządów gminnych, państwa, partii politycznych, Kościoła, organizacji pozarzadowych i innych podmiotów."Głos Wągrowiecki" ukazuje się na obszarze miast i gmin powiatu wągrowieckiego (Wągrowiec, Skoki, Gołańcz, Damasławek, Mieścisko, Wapno) oraz dociera do ościennych miejscowości powiatów obornickiego (Rogoźno), chodzieskiego (Budzyń i Margonin), nakielskiego (Kcynia)  i żnińskiego (Janowiec Wlkp).

cena prenumeraty w wybranym okresie
45,50
45,50
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
45,50
43,33 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!