XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Góry Górski Magazyn Sportowy - dwumiesięcznik - prenumerata roczna już od 11,67 zł

Prenumerata - Góry Górski Magazyn Sportowy

Kategoria: sport

Podkategoria: pozostałe

Częstotliwość: kwartalnik

Opis tytułu

“Góry. Górski Magazyn Sportowy” to kwartalnik hobbistyczny poświęcony w pełni miłości do gór i wszelkich aktywności z nimi powiązanych. Pismo skupia się na takich dyscyplinach jak himalaizm, treking, skituring oraz wspinaczka górska. Czytelnicy odnajdą tu artykuły traktujące o poprawnej technice, przydatne wskazówki na temat planowania górskich wypadów, recenzje i testy najnowszego sprzętu przydatnego w górach oraz prezentacje niezwykłych miejsc i szczytów wartych odwiedzenia i zdobycia. Magazyn oferuje ponadto opisy sylwetek wybitnych himalaistów oraz wywiady z doświadczonymi taternikami. Nierzadko ukazują się na jego łamach relacje z wydarzeń powiązanych z górami oraz podsumowania z zakończonych zawodów. “Góry Górski Magazyn Sportowy” obfituje w zapierające dech w piersiach, wysokiej jakości fotografie masywów, które inspirują i zachęcają do zobaczenia na własne oczy. Czasopismo nie pomija również innych dyscyplin, które mogą mieć miejsce na terenach górskich, jak na przykład biegi czy skoki w dół na linie.

 

Prenumerata “Górskiego Magazynu Sportowego” to doskonała decyzja dla profesjonalnych alpinistów, którzy chcą na bieżąco otrzymywać informacje z górskiego świata i wszelkich wydarzeń z nim związanych, ale i także dla “codziennych” miłośników gór, którzy po prostu lubią przebywać w bliskości wielkich szczytów.  

cena prenumeraty z dostawą
69,99
64,81 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!