XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Haft Richelieu - inne - prenumerata roczna już od 12,50 zł

Prenumerata - Haft Richelieu

Kategoria: hobby

Podkategoria: pozostałe hobby

Częstotliwość: 3 razy w roku

Opis tytułu

Czy wiesz, co zyskujesz w prenumeracie "Haft richelieu"? Zamawiając prenumeratę "Haft richelieu" nie tylko zapewniasz sobie regularną dostawę pisma pod dogodny adres, ale także niższą cenę w porównaniu do sprzedaży egzemplarzowej. Masz również gwarancję stałej ceny niezależnie od ewentualnych podwyżek w kiosku.

 

"Haft richelieu" ukazuje się od 1992 roku. Początkowo był wydawany raz w roku, dwa razy w roku, a obecnie ukazuje się trzy razy w roku w maju, we wrześniu oraz w grudniu. Każdy numer jest w sprzedaży dwukrotnie. Każde wydanie "Haftu richelieu" zawiera około trzydziestu różnych modeli ozdobionych haftem richelieu przedstawionych na zdjęciach. Do wydania dołączone są dwa arkusze z wzorami do odrysowania. Od numeru 24 jeden z arkuszy zawiera praktyczne wzory do naprasowania. Wszystkie wydania zawierają szczegółowy opis przygotowania haftu, wykonanie haftu i wykończenie. W sposób prosty i zrozumiały graficznie przedstawione są sposoby wykonania haftu richelieu i innych technik wykorzystanych przy opracowaniu wzorów np. haft dziurkowy, dziergana koroneczka, pikotki, ażurek wysnuwany, mereżki itd.
 

cena prenumeraty w wybranym okresie
12,50
12,50
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
12,50
11,57 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!