XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Harlequin Gorący Romans - miesięcznik - prenumerata półroczna już od 9,99 zł

Prenumerata - Harlequin Gorący Romans

Kategoria: książki

Podkategoria: romanse

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

“Harlequin Gorący Romans” to niecodzienna kolekcja książek reprezentujących gatunek romansu. Wydania z tego zbioru ukazują się raz w miesiącu. Są to przyjemne i lekkie w odbiorze historie oscylujące wokół miłości, namiętności i wielu innych rozpalonych uczuć, pobudzających wyobraźnię i poruszających serce. Losy i przygody bohaterów książek z serii “Harlequin Gorący Romans” skupiają się na relacjach damsko-męskich, pożądaniu, seksie, ale także na ciemnej stronie miłości, jak zdrada i rozczarowanie. Każdy tom to nowi bohaterowie, którzy walczą o swoje uczucia i dążą do bycia szczęśliwym u boku drugiej osoby, napotykając na drodze liczne przeciwności i wątpliwości.

Okładki wydań są ozdobione pełnymi namiętności obrazami, które zapowiadają gorącą treść powieści w środku. Niewielka gramatura i średniej wielkości format książek pozwalają zabrać je z sobą wszędzie tam, gdzie odnajdziemy wolną chwilę na zanurzenie się w zapierających dech w piersiach opowieściach.
Prenumerata serii “Harlequin Gorący Romans” to jedyna możliwość, aby otrzymywać regularnie nowe, czekające na przeczytanie powieści romantyczne. Prenumerata harlequinów gwarantuje brak nudy w podróży, w poczekalni, w trakcie przerwy czy w kolejce.
 

cena prenumeraty w wybranym okresie
29,96
29,97
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
29,96
28,53 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Złota Kolekcja Danielle Steel

średnia cena w kiosku: 9,99 zł
w prenumeracie od: 15,99 zł
?
prenumerata półroczna
wersja papierowa
szczegóły

Może zainteresuje Cię również:

Złota Kolekcja Danielle Steel

średnia cena w kiosku: 9,99 zł
w prenumeracie od: 15,99 zł
?
prenumerata półroczna
wersja papierowa
szczegóły
Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!