XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Harlequin Medical - miesięcznik - prenumerata półroczna już od 9,99 zł

Prenumerata - Harlequin Medical

Kategoria: książki

Podkategoria: romanse

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

“Harlequin Medical” to niezwykła kolekcja książek z gatunku romansów. Każdy kolejny tom wydawany jest z częstotliwością jednego w miesiącu. Powieści te to wspaniałe, bardzo wciągające i zdumiewające historie, które mogły wydarzyć się na prawdę. Fabuła skupia się na historiach miłosnych bohaterów: namiętności jakiej doświadczają i uczuciach, które ich dotykają. Ich przygody to niecodzienna mieszanka gorących uczuć, zakochań i intymnych zbliżeń, ale także rozczarowań, żalu i samotności. Każda książka bazuje na przygodach nowych, wcześniej nieznanych bohaterów, których życie codziennie związane jest z medycyną. Spotkamy tu zatem lekarzy, pielęgniarki, zarząd szpitali i przypadkowych pacjentów, którzy połączą rozmaite relacje: od niespodziewanej miłości, przelotne romanse aż po zdrady i bolesne rozstania.

“Harlequiny Medical” są przyjemne w lekturze, co sprawia, że są doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu w trakcie dłuższej podróży, w poczekalni czy podczas przerwy w pracy lub szkole.
Prenumerata serii “Harlequin Medical” to najlepsza recepta dla każdego fana literatury lekkiej i łatwej w odbiorze, która opowiada o pięknej i często bolesnej miłości. Z prenumeratą mamy gwarancję regularnego otrzymywania nowej porcji stron gotowych do przeczytania, a nieduży format i gramatura wydań pozwala zabierać je z sobą niemal wszędzie.
 

cena prenumeraty w wybranym okresie
29,96
29,97
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
29,96
28,53 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Złota Kolekcja Danielle Steel

średnia cena w kiosku: 9,99 zł
w prenumeracie od: 15,99 zł
?
prenumerata półroczna
wersja papierowa
szczegóły

Może zainteresuje Cię również:

Złota Kolekcja Danielle Steel

średnia cena w kiosku: 9,99 zł
w prenumeracie od: 15,99 zł
?
prenumerata półroczna
wersja papierowa
szczegóły
Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!