XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Harlequin Światowe Życie Ekstra - miesięcznik - prenumerata półroczna już od 9,99 zł

Prenumerata - Harlequin Światowe Życie Ekstra

Kategoria: książki

Podkategoria: romanse

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

“Harlequin Światowe Życie Ekstra” to zbiór książek o tematyce miłosnej. Wydania ukazują się w odstępie jednego miesiąca. Każdy kolejny tom to wyjątkowa, zapierająca dech w piersiach i pochłaniająca bez reszty historia z życia wzięta, skupiona wokół namiętnej miłości, pasji, pożądaniu i przywiązaniu bohaterów. Historie miłosne opisywane w tych harlequinach to splot niesamowitych spotkań, zauroczeń i zakochań, ale również kłamstw, zdrad i rozstań. Każda opowieść prezentuje czytelnikom nowych bohaterów, których losy dzieją się każdorazowo w innych okolicznościach i różnych miejscach na mapie. Literatura ta jest łatwa i lekka w odbiorze, zatem sprawdzi się idealnie w podróży, w poczekalni, w kolejce czy w trakcie długiej przerwy. Kolekcja przypadnie do gustu każdego czytelnika, który szuka namiętnych i gorących przygód literackich, które rozbudzają wyobraźnię i pielęgnują wyobrażenia o pięknej miłości.

Prenumerata “Harlequin Światowe Życie Ekstra” to doskonały pomysł dla każdego, kto chce regularnie otrzymywać nową książkę do swojej biblioteczki i zebrać okazałą kolekcję harlequinów na swojej półce. Z prenumeratą można mieć nową pozycję, gotową do przeczytania zawsze ze sobą, gdziekolwiek jesteśmy. Niewielki format i gramatura książek pozwala zabrać je w każde miejsce bez większych problemów.
 

cena prenumeraty w wybranym okresie
59,91
59,94
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
59,91
57,06 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Złota Kolekcja Danielle Steel

średnia cena w kiosku: 9,99 zł
w prenumeracie od: 15,99 zł
?
prenumerata półroczna
wersja papierowa
szczegóły

Może zainteresuje Cię również:

Złota Kolekcja Danielle Steel

średnia cena w kiosku: 9,99 zł
w prenumeracie od: 15,99 zł
?
prenumerata półroczna
wersja papierowa
szczegóły
Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!