XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Język Polski W Gimnazjum - kwartalnik - prenumerata kwartalna już od 21,00 zł

Prenumerata - Język Polski W Gimnazjum

Kategoria: prasa popularno-naukowa

Podkategoria: nauka

Częstotliwość: kwartalnik

Opis tytułu

Czy wiesz, że prenumerata “Języka Polskiego w Gimnazjum” to najkorzystniejszy sposób otrzymywania swojego ulubionego czasopisma? W prenumeracie “Języka Polskiego w Gimnazjum” masz pewność stałej ceny, cenę niższą niż w kiosku, gwarancję otrzymania wszystkich wydań pisma, konkursy i promocje specjalnie dla prenumeratorów.

 

Kwartalnik "Język Polski w Gimnazjum" zawiera materiały metodyczne dla nauczycieli gimnazjum, a w szczególności rozkłady materiału nauczania do programów MEN, scenariusze lekcji i zajęć oraz propozycje zastosowania metod aktywizyjących na lekcjach języka polskiego. Ponadto publikuje artykuły dotyczące programów nauczania, lektur i innych zagadnień polonistyki w gimnazjum.

 

Autorami artykułów i opracowań metodycznych zamieszczonych w magazynie są wybitni poloniści ze znaczących ośrodków naukowych w Polsce, edukatorzy, liderzy, nauczyciele i innowatorzy. Jest to metodyczny poradnik, źródło inspiracji twórczej, nowych interpretacji, zwłaszcza dla młodych osób, zdobywających dopiero nauczycielskie szlify. Czasopismo uwzględnia wszystkie przemiany reformatorskie w szkole.

cena prenumeraty w wybranym okresie
21,00
21,00
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
21,00
20,00 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!