XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Język Polski W Liceum - kwartalnik - prenumerata kwartalna już od 22,00 zł

Prenumerata - Język Polski W Liceum

Kategoria: prasa popularno-naukowa

Podkategoria: nauka

Częstotliwość: kwartalnik

Opis tytułu

Dlaczego prenumerata “Języka Polskiego w Liceum” to same korzyści dla Ciebie? Zamawiając prenumeratę “Języka Polskiego w Liceum” otrzymujesz same korzyści: gwarancję stałej ceny, cenę niższą niż w kiosku, gwarancję otrzymania wszystkich wydań pisma, konkursy i promocje specjalnie dla prenumeratorów.

 

Kwartalnik "Język Polski w Liceum" publikuje materiały metodyczne dla nauczycieli języka polskiego w szkołach ponadpodstawowych uwzględniające nowa filozofię kształcenia polonistycznego w liceach. Przedstawia rozwiązania metodyczne, artykuły teoretyczne, recenzje podręczników i książek pomocniczych, materiały metodyczne na temat tradycji literackiej i kulturalnej w zreformowanym liceum, roli metodyki nauczania w zreformowanej szkole średniej, nowych metod nauczania, rozwijania zainteresowań i twórczych działań uczniów w procesie kształcenia, teatru i dramatu w szkole, ewaluacji pracy uczniów i nauczycieli. Ponadto w piśmie zamieszczane są recenzje podręczników szkolnych i nowości wydawniczych z dydaktyki literatury i języka polskiego oraz opinie nauczycieli praktyków na temat kierunków zmian w edukacji, nowej matury i propozycji zmian w ocenianiu uczniów.

cena prenumeraty w wybranym okresie
22,00
22,00
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
22,00
20,95 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!