XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Język Polski W Szkole Iv - Vi - kwartalnik - prenumerata kwartalna już od 20,00 zł

Prenumerata - Język Polski W Szkole Iv - Vi

Kategoria: prasa popularno-naukowa

Podkategoria: nauka

Częstotliwość: kwartalnik

Opis tytułu

Czy wiesz, że prenumerata “Języka Polskiego w Szkole IV-VI” to najkorzystniejszy sposób otrzymywania swojego ulubionego czasopisma? W prenumeracie “Języka Polskiego w Szkole IV-VI” masz pewność stałej ceny, cenę niższą niż w kiosku, gwarancję otrzymania wszystkich wydań pisma, konkursy i promocje specjalnie dla prenumeratorów.

 

Kwartalnik "Język Polski w Szkole IV-VI" publikuje materiały metodyczne dla nauczycieli języka polskiego w klasach IV-VI, przede wszystkim nowe programy nauczania, plany pracy i propozycje scenariuszy zajęć w systemie blokowym. Ponadto prezentuje alternatywne programy nauczania i związane z nimi scenariusze zajęć, a także porusza tematy dotyczące funkcji literatury.

 

Pismo powstało w miejsce ukazującego się wcześniej dwumiesięcznika "Język Polski w Szkole dla klas IV-VIII". Autorami artykułów i opracowań metodycznych zamieszczonych w czasopiśmie są wybitni poloniści ze znaczących ośrodków naukowych w Polsce, edukatorzy, nauczyciele i innowatorzy. Periodyk jest metodycznym poradnikiem, źródłem inspiracji twórczej, nowych interpretacji, zwłaszcza dla młodych osób zdobywających dopiero nauczycielskie szlify. Pismo uwzględnia wszystkie przemiany reformatorskie w szkole.

cena prenumeraty w wybranym okresie
20,00
20,00
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
20,00
19,05 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!