XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Koloruj,Czytaj,Naklejaj - dwumiesięcznik - prenumerata półroczna już od 6,99 zł

Prenumerata - Koloruj,Czytaj,Naklejaj

Kategoria: dziecko

Podkategoria: malowanki i wycinanki

Częstotliwość: dwumiesięcznik

Opis tytułu

“Koloruj Czytaj Naklejaj” to dwumiesięcznik dedykowany dzieciom, które lubią spędzać wolny czas bawiąc się i ucząc. Każde wydanie czasopisma jest poświęcone innemu filmowi animowanemu, który ukazał się na ekranach kin. Magazyn prezentuje historię zaczerpniętą z filmu oraz przybliża bohaterów, którzy w nim wystąpili. Każdy numer obfituje w atrakcje kreatywne związane z tematyką bajki. Jak sam tytuł wskazuje znajdziemy w nim lekturę gotową do przeczytania, kolorowanki, które należy barwnie uzupełnić oraz naklejki z podobizną znanych dziecku bohaterów.

 

Z każdym egzemplarzem dziecko ma okazję przenieść się w pełni do świata swoich ukochanych bohaterów aby zgłębić ich losy i tajemnice jeszcze mocniej. Książeczka uczy i rozwija wyobraźnię. Kolorowanie i naklejanie polepsza precyzję, zdolność koncentracji i skupienie, a napisana prostym lecz barwnym językiem historia pomaga w nauce czytania i pisania.
Prenumerata “Koloruj Czytaj Naklejaj” to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzica, który chce regularnie oferować swojemu dziecku materiały związane z animacją, która przypadła mu do gustu, a jednocześnie dba o to, aby dziecko nie nudziło się w wolnym czasie i mogło uruchomić swoje pokłady wyobraźni i kreatywności.

cena prenumeraty w wybranym okresie
13,99
13,98
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
13,99
13,32 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Koloruję I Odgaduję

średnia cena w kiosku: 5,20 zł
w prenumeracie od: 5,20 zł
?
prenumerata roczna
wersja papierowa
szczegóły

Może zainteresuje Cię również:

Koloruję I Odgaduję

średnia cena w kiosku: 5,20 zł
w prenumeracie od: 5,20 zł
?
prenumerata roczna
wersja papierowa
szczegóły
Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!