XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Konie I Rumaki - miesięcznik - prenumerata półroczna już od 16,70 zł

Prenumerata - Konie I Rumaki

Kategoria: sport

Podkategoria: pozostałe sporty

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

Przekonaj się, że warto zamówić prenumeratę "Konie i Rumaki" ! Prenumerata "Konie i Rumaki" to same zalety - pewność otrzymania wszystkich wydań zamówionego tytułu, możliwość odbioru pisma o dogodnej porze dnia, gwarancja niezmienności ceny w czasie trwania okresu prenumeraty oraz atrakcyjne bonusy specjalnie dla prenumeratorów.

 

"Konie i Rumaki" to miesięcznik hobbystyczny poświęcony zagadnieniom ze świata jeździectwa - zarówno zawodników, jak i amatorów jeżdżących konno rekreacyjnie.. W piśmie relacjonujemy sportowe zmagania na hipodromach oraz korzyści wynikające z rekreacji i turystyki konnej. Ponadto każde wydanie zawiera porady ekspertów z zakresu hodowli, weterynarii i żywienia. Miłośnicy mocnych wrażeń też znajdą coś dla siebie. Czasopismo ukazuje się od 1994 r., początkowo w formie dwutygodnika, od kilku lat w wydaniu miesięcznym.

cena prenumeraty w wybranym okresie
33,40
33,40
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
33,40
31,81 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!