XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Kraina Lodu - miesięcznik - prenumerata półroczna już od 9,99 zł

Prenumerata - Kraina Lodu

Kategoria: dziecko

Podkategoria: prasa dla dzieci

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

Czy wiesz, co zyskujesz w prenumeracie "Krainy Lodu"? Zamawiając prenumeratę "Krainy Lodu" nie tylko zapewniasz sobie regularną dostawę pisma pod dogodny adres, ale także niższą cenę w porównaniu do sprzedaży egzemplarzowej. Masz również gwarancję stałej ceny niezależnie od ewentualnych podwyżek w kiosku.

 

"Kraina Lodu" to magazyn tak niezwykły, jak niezwykłe są dwie piękne siostry Anna i Elsa mieszkające na zamku w Arendelle. Razem z nimi wejdź do krainy wiecznego lodu, gdzie podmuchy północnego wiatru nie są w stanie stopić żaru serca małego sympatycznego bałwanka, Olafa. Dwumiesięcznik "Kraina Lodu" oparty na wielkim przeboju kinowym o tym samym tytule jest przeznaczony dla dziewczynek w wieku 4-6 lat. Przybliża filmowych bohaterów w ciekawych i bogato ilustrowanych komiksach. Bawi i uczy pod czujnym okiem bałwanka o małym wzroście i wielkim sercu.

cena prenumeraty w wybranym okresie
29,97
14,97
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
29,97
27,75 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!