XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Kram Z Krzyżówkami

Prenumerata - Kram Z Krzyżówkami

Kategoria: rozrywka

Podkategoria: krzyżówki i łamigłówki

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

“Kram z Krzyżówkami” to specjalne wydanie krzyżówek spod logo znanej wszystkim amatorom szarad korony. Jest to wyjątkowy dwumiesięcznik o limitowanym nakładzie, w środku którego znajdziemy co najmniej dwa wydania “Krzyżówek z Koroną”, które ukazały się w międzyczasie. Jest to więc doskonałe czasopismo dla tych, którzy chcą otrzymywać krzyżówki w pakiecie i dostawać ich jednorazowo pokaźną ilość. “Kram z Krzyżówkami” gwarantuje dobór łamigłówek na najwyższym poziomie, które nie rozczarują doświadczonych krzyżówkowiczów. “Kram z Krzyżówkami” to doskonała rozrywka w trakcie długiej przerwy, nudnej podróży, w poczekalni czy kolejce.

Każdy numer “Kramu z Krzyżówkami” to zbiór ponad 500 szarad. Regularne rozwiązywanie tak dużej ilości krzyżówek znacznie poprawi naszą pamięć i odświeży posiadaną wiedzę z wielu różnych dziedzin nauki. Każde wydanie to także wizerunek pięknej kobiety na okładce, co z pewnością umila każdą chwilę, kiedy sięgamy po “Kram z Krzyżówkami”.
Prenumerata “Kramu z Krzyżówkami” to pozycja obowiązkowa dla każdego amatora uzupełniania krzyżówek, niezależnie od stopnia zaawansowania - w tak obszernym zbiorze szarad każdy znajdzie coś dla siebie!
 

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!