XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Krzyżówka Z Króliczkiem

Prenumerata - Krzyżówka Z Króliczkiem

Kategoria: rozrywka

Podkategoria: krzyżówki i łamigłówki

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

 

“Krzyżówki z Króliczkiem” to wyjątkowy zbiór krzyżówek wydawanych pod znanym wszystkim krzyżówkowiczom logiem korony. Każde kolejne wydanie ukazuje się w odstępach jednomiesięcznych. “Krzyżówki z Króliczkiem” to kolekcja starannie dobranych i wyselekcjonowanych szarad na wysokim poziomie, które gwarantują świetną rozrywkę umysłową. Zeszyt “Krzyżówek z Króliczkiem” warto mieć ze sobą zawsze i wszędzie tam, gdzie czeka nas wolna chwila: w podróży, w poczekalni, w kolejce czy podczas dłużącej się przerwy w pracy. Miesięcznik gwarantuje wysiłek psychiczny i jest idealną pozycją dla każdego, kto chce udoskonalić swoją umiejętność logicznego rozumowania, koncentrację oraz skupienie. “Krzyżówki z Króliczkiem” to pewność, że nasza pamięć będzie działać szybko i sprawnie, a nasza wiedza z wielu dziedzin zostanie odświeżona. Każda okładka wydania jest uatrakcyjniona wizerunkiem serdecznej Pani, co z pewnością poprawi humor w szary dzień.

 

Prenumerata “Krzyżówek z Króliczkiem” to najlepsze rozwiązanie dla każdego amatora uzupełniania krzyżówek i szarad wszelkiego rodzaju. Wystarczy wyposażyć się dodatkowo w ołówek i długopis i zestaw na wolny czas gotowy!

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!