XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Krzyżówki Układanki

Prenumerata - Krzyżówki Układanki

Kategoria: rozrywka

Podkategoria: krzyżówki i łamigłówki

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

“Krzyżówki Układanki” to ukazujący się każdego miesiąca zbiór krzyżówek, szarad i łamigłówek. Teraz każdy fan rozwiązywania krzyżówek ma możliwość ułożyć je zupełnie sam! Każdy numer “Krzyżówek Układanek” to również możliwość wygrania nawet 5000zł za poprawne rozwiązanie. Regularne rozwiązywanie i układanie krzyżówek to doskonały trening umysłowy, który pozwala utrzymać dobrą pamięć i sprawność przez wiele lat. Uzupełnianie krzyżówek to także poprawa sprawności logicznego myślenia, skupienia i koncentracji. Krzyżówki popychają nas do czerpania z własnej pamięci i przywoływania zdobytej wiedzy, dzięki czemu lepiej ją pamiętamy.

“Krzyżówki Układanki” wypełnią aktywnie czas w nudnej poczekalni, w kolejce, w trakcie dłużącej się podróży czy w czasie samotnej przerwy, wszędzie tam, gdzie tylko znajdziemy chwilę na wysiłek umysłowy. Każda okładka “Krzyżówek i Układanek” przedstawia portret sympatycznej Pani, która dodatkowo umila szary dzień.
Prenumerata “Krzyżówek i Układanek” to najprostsze wyjście dla wszystkich tych, którzy chcą regularnie otrzymywać wprost do swoich rąk starannie dobrane, wymagające krzyżówki i łamigłówki, prezentujące wysoki poziom.
 

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!