XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Krzyżówki Z Koroną - Seria 1

Prenumerata - Krzyżówki Z Koroną - Seria 1

Kategoria: rozrywka

Podkategoria: krzyżówki i łamigłówki

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

 

“Krzyżówki z Koroną. Seria 1” to zbiór najlepszych, starannie dobranych krzyżówek zebranych w jednym miejscu. Każdy nowy egzemplarz ukazuje się w odstępie jednego miesiąca. Zbiór jest doskonałym rozwiązaniem dla amatorów szarad i krzyżówek, którzy chcą otrzymywać w swoje ręce coraz to nowe łamigłówki regularnie. “Krzyżówki z Koroną. Seria 1” to kolekcja ponad 100 krzyżówek, które gwarantują wypełnienie czasu podczas podróży, w kolejce, w poczekalni czy w trakcie nieciekawej przerwy.

Miesięcznik ten zadowoli każdą osobę lubiącą sprawdzać swoją wiedzę, wystawiać na próbę swoją umiejętność logicznego myślenia czy też taką, która chce popracować nad swoim skupieniem i koncentracją. Wysiłek umysłowy płynący z rozwiązywania “Krzyżówek z Koroną” to prawdziwa przyjemność! Każda szarada prezentuje wymagający poziom trudności, dzięki czemu każde rozwiązanie to powód do dumy i satysfakcji. W trakcie rozwiązywania będziemy zmuszeni do sięgnięcia po wiedzę z każdej dziedziny. Prenumerata “Krzyżówek z Koroną. Serii I” to idealny sposób na otrzymywanie nowych krzyżówek w regularnych odstępach czasu. Dzięki temu będą na nas czekały zawsze świeże, wcześniej nieznane nam krzyżówki, gotowe do uzupełnienia ołówkiem lub długopisem!
 

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!