XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Krzyżówki Z Koroną Seria 4

Prenumerata - Krzyżówki Z Koroną Seria 4

Kategoria: rozrywka

Podkategoria: krzyżówki i łamigłówki

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

 

“Krzyżówki z Koroną. Seria 4” to miesięcznik rozrywkowy dla wszystkich miłośników szarad i krzyżówek. Seria IV to zbiór wydań, które są zbiorem ponad 500 osobnych krzyżówek. Tak duża ilość krzyżówek zapewni ogrom rozrywki w wolnym czasie i umili wydłużające się chwile w poczekalni, w czasie przerwy czy w długiej kolejce. “Krzyżówki z Koroną” zaspokoją potrzeby wszystkich, którzy lubią sprawdzać swoją wiedzę a wysiłek psychiczny jest dla nich przyjemnością. Rozwiązywanie krzyżówek rozwija umiejętność koncentracji, skupienia i logicznego myślenia. Wybierając “Krzyżówki z Koroną” można mieć pewność, że odnajdziemy w środku najlepszy wybór łamigłówek na wysokim poziomie, które będą od nas wymagały sięgnięcia po wiedzę z każdej możliwej dziedziny nauki.

To najprostszy sposób, żeby przypomnieć sobie istotne fakty, których mieliśmy okazję się nauczyć. Wystarczą tylko “Krzyżówki z Koroną” i długopis lub ołówek. Rozwiązuj je samemu lub w duecie, wszak co dwie głowy to nie jedna!
Prenumerata “Krzyżówek z Koroną. Seria 4” to najprostszy sposób dla wszystkich amatorów krzyżówek, którzy chcą co miesiąc mieć najświeższą porcję szarad gotowych do rozwiązania i lubią mieć najnowszy zeszyt krzyżówek zawsze przy sobie.
 

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!