XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Krzyżówki Z Koroną - Seria 5

Prenumerata - Krzyżówki Z Koroną - Seria 5

Kategoria: rozrywka

Podkategoria: krzyżówki i łamigłówki

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

 

“Krzyżówki z Koroną. Seria 3” to ukazujący się raz w miesiącu magazyn o charakterze rozrywkowym, dedykowany wszystkim zwolennikom rozwiązywania krzyżówek i szarad. Seria III to miesięcznik będący kolekcją przeszło 300 unikatowych krzyżówek. Tak obszerny zbiór i wybór krzyżówek to gwarancja długotrwałej rozrywki w każdej wolnej chwili, która wypełni przeciągające się momenty w trakcie podróży, w kolejce w poczekalni czy w trakcie przerwy śniadaniowej. “Krzyżówki z Koroną” spełnią oczekiwania każdego, kto chce sprawdzić własną wiedzę, oraz każdego dla kogo aktywność umysłowa niesie przyjemność.

Krzyżówki i ich rozwiązywanie w zadziwiający sposób poprawiają zdolność koncentracji, uczą skupienia i usprawniają umiejętność myślenia w sposób logiczny. Decydując się na “Krzyżówki z Koroną. Serię 3” możemy być pewni, że trafią w nasze ręce łamigłówki starannie dobrane i prezentujące wysoki poziom. Będzie on wymagał od nas zaczerpnięcia wiedzy z niemal wszystkich możliwych działów naukowych. Rozwiązywanie krzyżówek to szybki sposób na bieżące przypominanie sobie posiadanej wiedzy, a zatem prenumerata “Krzyżówek z Koroną” razem z długopisem lub ołówkiem w dłoń i można zacząć główkowanie, które trwa i trwa…

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!