XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Książeczka Malucha

Prenumerata - Książeczka Malucha

Kategoria: dzieci i młodzież

Podkategoria: dzieci

Częstotliwość: nieokreślona

Opis tytułu

“Książeczka Malucha” to seria o charakterze edukacyjnym, dedykowana najmłodszym dzieciom, w wieku 2-3 lat. Każdy numer to wyjątkowy zbiór naklejek. Zadania do rozwiązania publikowane w książeczkach odnoszą się do rozmaitych tematów, które z pewnością zaciekawią dzieci. Spotkamy tu zatem zadania związane z zagadnieniami przyrody, zwierząt, zabiegów higienicznych czy codziennego życia malucha. Każde wyzwanie jest dostosowane do wieku i poziomu dziecka, a dodawany do nich quiz pozwala na sprawdzenie i utrwalenie przyswojonej przez małego czytelnika wiedzy. “Książeczka Malucha” to również barwne ilustracje, które przyciągają uwagę i rozwijają wyobraźnię najmłodszych. Periodyk uczy, kształci i bawi, a przy tym jest bardzo przyjemny dla oka.

Dzięki regularnej lekturze “Książeczek Malucha” dziecko pozna między innymi figury geometryczne, elementy odzieży czy zwyczaje zwierząt mając przy tym niesamowitą frajdę!
Prenumerata kolekcji “Książeczka Malucha” to doskonałe rozwiązanie dla odpowiedzialnych rodziców, którzy chcą aby ich pociechy rozwijały się zgodnie ze swoim wiekiem i w radosny sposób poznawały świat, które je otacza.
 

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Kumpel

średnia cena w kiosku: 11,90 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły

Może zainteresuje Cię również:

Kumpel

średnia cena w kiosku: 11,90 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły
Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!