XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Kumpel

Prenumerata - Kumpel

Kategoria: dzieci i młodzież

Podkategoria: dzieci

Częstotliwość: miesięcznik

Opis tytułu

Na dobry start w podstawówce!

 

Zamawiając prenumeratę „Kumpla”, dostajesz więcej! Prenumerata „Kumpla” to najpewniejszy, najwygodniejszy i najkorzystniejszy sposób otrzymywania ulubionego czasopisma. Zapewnia regularną dostawę, niezmienną cenę przez cały czas jej trwania, rabaty oraz atrakcyjne nagrody dla stałych czytelników.

 

„Kumpel”, miesięcznik edukacyjny dla dzieci w wieku 6-10 lat, istnieje na rynku od 2004 roku. Jest polecany i chętnie wykorzystywany na zajęciach z dziećmi przez wychowawców, bibliotekarzy i opiekunów świetlic. Magazyn powstaje we współpracy z fachowcami – pedagogami, psychologami i specjalistami zajmującymi się prawami dziecka i ucznia. „Kumpel” to pismo myślących dzieciaków i ich rodziców, laureat konkursu Komitetu Ochrony Praw Dziecka „Świat przyjazny dziecka”.

 

W piśmie czytelnik znajdzie m.in.: test kompetencji z odpowiedziami i komentarzami dla rodziców, edukacyjną grę planszową, komiksy, łamigłówki, plakaty ze zwierzami i dowcipy, artykuły pozwalające nazywać uczucia, zachowywać, mówić i pisać poprawnie.

 

Pismo jest atrakcyjne graficznie, rozwija pasje, uświadamia potrzebę kontaktu z przyrodą i dbania o środowisko, pomaga zrozumieć świat.

Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!