XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Kwartalnik Fabryka Silesia - kwartalnik - prenumerata roczna już od 10,00 zł

Prenumerata - Kwartalnik Fabryka Silesia

Kategoria: prasa ogólnoinformacyjna

Podkategoria: prasa ogólnoinformacyjna regionalna

Częstotliwość: kwartalnik

Opis tytułu

“Kwartalnik Fabryka Silesia” to ukazujące się co trzy miesiące pismo poświęcone w pełni rejonowi Górnego Śląska oraz wszelkim wydarzeniom artystycznym oraz twórczym, jakie mają miejsce na tym obszarze. To na czym skupiają się autorzy tekstów magazynu to kultura górnego śląska oraz wszelkie poczynania mające na celu pielęgnację i promowanie historii, folkloru oraz tradycji kulturowych, mających swoje korzenie właśnie w tym regionie. Pierwszy numer “Kwartalnika Fabryka Silesia” ukazał się w 2012 roku. Autorami artykułów są literaturoznawcy, badacze kulturowi, socjolodzy oraz felietoniści, którzy wychowali się na terenie Górnego Śląska i wciąż sięgają do jego bogactw zwyczajowych. Na łamach pisma pojawiają się także zagadnienia językoznawcze, te dotyczące współpracy międzynarodowej czy biorące pod lupę industrialny rozwój oraz dziedzictwo śląskie. Pismo ma charakter monotematyczny, zatem każdy numer to wyczerpujące studium wybranego przez redakcję tematu, ściśle powiązanego z kulturą i losami górnego Śląska.

 

Prenumerata “Kwartalnika Fabryka Silesia” to doskonała decyzja dla każdej osoby, dla której Górny Śląsk jest bliski sercu i która pragnie regularnie otrzymywać informacje na temat rozwoju i aktualnego stanu kultury czy tradycji tego niesamowitego obszaru.

cena prenumeraty w wybranym okresie
39,98
40,00
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
39,98
38,08 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!