XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Kwartalnik Pedagogiczny

Prenumerata - Kwartalnik Pedagogiczny

Kategoria: prasa popularno-naukowa

Podkategoria: nauka

Częstotliwość: kwartalnik

Opis tytułu

Czy wiesz, że prenumerata “Kwartalnika Pedagogicznego” to najkorzystniejszy sposób otrzymywania swojego ulubionego czasopisma? W prenumeracie “Kwartalnika Pedagogicznego” masz pewność stałej ceny, cenę niższą niż w kiosku, gwarancję otrzymania wszystkich wydań pisma, konkursy i promocje specjalnie dla prenumeratorów.

 

Ukazujący się od 1956 roku "Kwartalnik Pedagogiczny” jest ogólnopolskim pismem naukowym. Pismo wydawane jest przez Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, we współpracy z Wydziałem Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Najważniejszym celem magazynu jest umożliwianie i pobudzanie dyskusji na poziomie akademickim wokół najważniejszych dla współczesności problemów edukacyjnych. Redakcja prowadzi intensywną współpracę międzynarodową, co sprzyja popularyzowaniu dorobku polskiej pedagogiki wśród pedagogów obcojęzycznych, a jednocześnie ułatwia polskim pedagogom poznanie tego, co dzieje się w pedagogice w innych krajach. Podstawowe działy czasopisma to: artykuły, colloquia (teksty w językach obcych – angielskim lub niemieckim - wraz z rozbudowanymi streszczeniami w jęz. polskim), materiały i sprawozdania z badań, edukacja w innych krajach oraz recenzje. Teksty publikowane są wraz ze streszczeniami w języku angielskim. Okazjonalnie pojawiają się także sprawozdania z odbytych konferencji, zarówno ogólnopolskich, jak i zagranicznych z udziałem polskich pedagogów.

Jeśli chcesz zamówić ten tytuł - skontaktuj się z nami!
Napisz: prenumerata@ruch.com.pl lub zadzwoń: 22 693 70 00 / 801 800 803

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!