XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Label. Addicted To Design - dwumiesięcznik - prenumerata półroczna już od 19,00 zł

Prenumerata - Label. Addicted To Design

Kategoria: kultura i religia

Podkategoria: sztuka

Częstotliwość: dwumiesięcznik

Opis tytułu

Czy wiesz, co zyskujesz w prenumeracie “Label. Addicted to design”? Zamawiając prenumeratę “Label. Addicted to design” nie tylko zapewniasz sobie regularną dostawę pisma pod dogodny adres, ale także niższą cenę w porównaniu do sprzedaży egzemplarzowej. Masz również gwarancję stałej ceny niezależnie od ewentualnych podwyżek w kiosku.

 

Ekskluzwny magazyn “Label. Addicted to design” wydawany jest w wersji polsko-angielskiej. Główne tematy tytułu dotykają sztuki, designu, oraz architektury. W każdym numerze zamieszczony jest wywiad z wybitnymi postaciami świata sztuki. Ponadto w czasopiśmie znajdują się informacje o wydarzeniach kulturalnych w Polsce i Europie oraz o najnowszych trendach. Misją “Label. Addicted to design” jest promowanie młodych, zdolnych twórców wkraczających we wspaniały świat sztuki.

cena prenumeraty w wybranym okresie
75,99
76,00
(cena zakupu w kiosku)
Darmowa dostawa do kiosków RUCH’u.
Znajdź punkt w swojej okolicy
koszty dostawy
(w tym 23% VAT)
W trakcie wyceny
0,00
0,00 zł netto
cena prenumeraty z dostawą
75,99
70,36 zł netto

Może zainteresuje Cię również:

Może zainteresuje Cię również:

Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!