XXX

TAK NIE

Proszę czekać...
Ładny Dom

Prenumerata - Ładny Dom

Kategoria: dom i ogród

Podkategoria: budowa i projekt

Częstotliwość: miesięcznik

Opis wydania

Cegła w roli głównej – efektowny dom na Śląsku; nowoczesne okna: jaki mamy wybór; rolety i okiennice chronią przed włamaniem; ciepłe ściany z betonu komórkowego; jak zamontować drzwi wewnętrzne; modne betonowe nawierzchnie do ogrodu; oszczędne podgrzewacze wody; krok po kroku: dach pokryty gontem bitumicznym; prefebrykowany dom pasywny na Pomorzu – od projektu do realizacji; jak się pozbyć szkodników z ogrodu; poradnik wykonawcy: mechaniczne mocowanie termoizolacji w systemach ociepleń.

Opis tytułu

Ładny Dom to poradnik budowlany ukazujący się co miesiąc od 1998 roku. Skierowany jest do osób planujących budowę domu lub remont mieszkania, pragnących stworzyć niepowtarzalny styl wnętrza i ogrodu. Ekspertami Ładnego Domu są przedstawiciele branży budowlanej, ale też czytelnicy, którzy chętnie dzielą się doświadczeniami budowlanymi.
Szanowni Państwo,
Informacje o dostępności tego tytułu udzielimy mailowo pod adresem: prenumerata@ruch.com.pl, zapraszamy do kontaktu.

Może zainteresuje Cię również:

Murator

średnia cena w kiosku: 16,90 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły

Może zainteresuje Cię również:

Murator

średnia cena w kiosku: 16,90 zł
w prenumeracie od:
?
szczegóły
Ruch wykorzystuje informacje przechowywane w Twoim urządzeniu aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Możesz sprawdzić cel oraz sposób zarządzania plikami cookies w Informacji o Cookies.
×

CHCESZ WIEDZIEĆ CO W PRASIE PISZCZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!